fbpx
Přeskočit na obsah

Fotím hezké nemovitosti, hotely a apartmány.

Nic neobvyklého, že? Ale překvapím vás svým přístupem a flexibilitou.

Zachytím ducha a útulnost vašich prostor.

Jsem Honza a žiju fotografií. Ale taky mám rád útulné domovy, hezké domy a promyšlené interiéry.
Fotit nemovitosti mě tak přirozeně těší a baví.

Věrně zachytím vaše objekty – domov a jeho atmosféru, genius loci vašeho hotelu nebo nebytový prostor, který se brzo přemění na sídlo skvělého podnikání.

Jsem tu pro vás. Ukážeme spolu lidem teplo domovů a genius loci prostorů, které nabízíte.

Co budeme fotit?

Fotím byty, malé domy, velké domy, interiéry… a snažím se, aby vaši klienti z fotek cítili, jak skvěle jim v nich bude. A zvládnu také prezentační fotografie kanceláří, provozoven, restaurací. Není mi cizí ani business portrét a nebo fotky zachycující váš tým (více o byznys focení najdete tady). A rád zachytím i prostředí vaší firmy a nebo atmosféru podniku. Jednoduše, pokud máte jakýkoli prostor k ukázání světu, nejlepší je napsat a domluvíme se! 🙂

Zakládám si na komunikaci

Komunikace je prostě základ. Nedovolím, aby vám unikla jediná důležitá informace nebo abyste nebyli v obraze. Od začátku do pomyslného konce.

Býval jsem markeťák

Díky tomu vám snáz porozumím. A také vím, že produktová fotografie není jen hezkým obrázkem, ale především musí zaujmout cílového diváka, předat ty správné emoce a prodat to nejlepší z vaší nemovitosti.

Umím se přizpůsobit. Vám i situaci.

Občas je potřeba fotit třeba ve chvíli, kdy ještě není ani zapojená elektrika a na chodbě je tma. Někdy jsou fotky potřeba do večera a jindy… člověk nikdy neví. Ale s hodně situacemi si umím poradit.

Kam všude dojedu?

Doma jsem sice v v Olomouci, ale dojedu za vámi třeba i do Brna a okolí, do Znojma, Vysočinu a nebo třeba na Slovensko. Ostatně to jsou místa mně dost blízká a já miluju, když můžu sednout za volant a uhánět krajinou. Vlastně mi připadá, že ono z Olomouce je to všude kousek!

Hoří to? Potřebujete rychle fotky a včera bylo pozdě?

Klidně mi hned napište! Pokud budu mít volné ruce, udělám vše pro to, abych vám pomohl. Když je to akutní, tak vám klíčové fotky upravím a předám do pár hodin, nebo třeba skoro na místě. Podle možností a náročnosti. Kryju vám záda! 🙂

Rád vás poznám.

Škrtněte ze seznamu starostí „sehnat fotografa“ a napište si o fotky, které odvypráví váš příběh.

Fotím svatby, lásku, portréty (i v páru!), veselky a také produktové fotografie. Rád se postarám také o vaše vzpomínky. Tak mi napište, jsem jedno oko!

Nevíte, co napsat?

Začněte třeba tím, jaký máte den. A připojte něco o tom, co vás na focení zajímá, nebo s čím si nejste jistí.

    *Osobní údaje jsou zpracovány pouze za účelem odeslání zprávy z formuláře a nejsou ukládány.

    Jan Mrázek - Váš fotograf z Moravy