fbpx
Přeskočit na obsah

Hezké a přirozené momentky.

Jako portrétní a rodinný fotograf si dávám záležet na přirozených fotkách, které zachycují vás a právě vás. Nic strojeného. A focení – to by mělo být hlavně příjemné setkání! Žádný stresy.

Jsem Honza. Fotím portréty, momentky, rodiny a lásku.

Lépe řečeno – fotím přirozené portréty, hezké momentky, kouzlo okamžiku, teplo rodinného krbu a lásku.

Dělám to moc rád a snažím se, aby pro vás fotky byly hezkou vzpomínkou a aby se vám co nejvíc líbily. Navíc miluju autentické momentky a pokusím se vás zachytit co nejpřirozeněji – abyste byli na fotkách sami sebou.

Cože, že se ještě neznáme? Tak já mám rád… Čokodortíky, dobrý kafe, metal, hiphop, rock, piano, orchestr, jízdu autem, boží fotky… A co vy?

Co pro vás můžu fotit?

Například portréty. Třeba vás a váš hezký úsměv – na památku nebo pro partnera. Nebo rovnou vás oba společně! Dále třeba rodinné fotky. Do alba i pro radost! Zvládneme to i rychle, ale když se vám to bude hodit, budu na vás mít hromadu času. To se hodí hlavně u focení vašich dětí. A já jsem trpělivej kliďas. Fotit můžeme venku, ve městě nebo v přírodě. A klidně i u vás doma. Když může domů jezdit pizza, tak proč ne fotograf?

Můžeme zachytit například přirozené portréty, třeba formou příjemné procházky, během které budu fotit. Nebo vás mohu jemně vést. Umím se vám v hodně věcech přizpůsobit, stačí se jen domluvit. 🙂

Jsem tu pro vás. Přátelský přístup.

Mám rád opravdové a upřímné vztahy. Když budete chtít, budu klidně třeba váš kamarád s foťákem. A také nedovolím, aby vám unikla jediná důležitá informace nebo abyste nebyli v obraze. Od začátku do předání fotek.

Žádné příliš promyšlené balíčky.

Nafotím vše, na čem se domluvíme a budu s vámi tolik času, kolik bude potřeba. Pošlu vám upravené všechny snímky, které budou dávat smysl – přeci vám neodevzdám jen zlomek vašich vzpomínek.

Nebudu vás strojeně pózovat.

Budu vás maximálně jemně vést – třeba abyste v obličeji neměli stín, ale stále jste na fotkách byli opravdu vy. Nepřirozené pózování ale necháme pro jistotu doma. Místo toho raději zachytím vaši lásku tak, jak je. Vás, sami sebou.

Chci, aby se vám fotky líbily!

To je pro mě nejdůležitější. Dám si záležet, aby vám focení bylo co nejpříjemnější. Fotky vám ukazuji už v průběhu focení a budu se vás také ptát, co se vám líbí a co ne. A ani vy se nemusíte bát s čímkoli ozvat.

Fotky doma rychle.

Když je to potřeba (třeba jako dárek) a mám na to kapacitu, fotky umím dodat hodně rychle – klidně druhý den. V ostatních případech se na dodání domluvíme. Každopádně, čím dříve, tím lépe!

Hlavně pohodička.

Bojíte se, že děti se budou stydět a že ani vy se nestihnete uvolnit? Vím, že před foťákem nestojíte každý den. Udělám si na vás dostatek času a i pro děti by focení mělo být hlavně příjemným zážitkem a zábavou.

Kam všude dojedu?

Doma jsem sice v v Olomouci, ale dojedu za vámi třeba i do Brna a okolí, do Znojma a nebo třeba na Vysočinu. Ostatně to jsou místa mně dost blízká a já miluju, když můžu sednout za volant a uhánět krajinou. Vlastně mi připadá, že ono z Olomouce je to všude po Moravě kousek.

Že se ještě neznáme?

Hned to napravím! Jak už asi víte, říkají mi Honza. Více si o tom kdo jsem si přečtete tady. Ale ve zkratce –⁠ mám rád čokodortíky, výlety po přírodě, dobrou hudbu a svojí Káťu. ♥️
A co máte rádi vy?

Rád vás poznám.

Škrtněte ze seznamu starostí „sehnat fotografa“ a napište si o fotky, které odvypráví váš příběh.

Fotím svatby, lásku, portréty (i v páru!), veselky a také produktové fotografie. Rád se postarám také o vaše vzpomínky. Tak mi napište, jsem jedno oko!

Nevíte, co napsat?

Začněte třeba tím, jaký máte den. A připojte něco o tom, co vás na focení zajímá, nebo s čím si nejste jistí.

    *Osobní údaje jsou zpracovány pouze za účelem odeslání zprávy z formuláře a nejsou ukládány.

    Jan Mrázek - Váš fotograf z Moravy