Přeskočit na obsah

Business, reklamní a produktové fotografie

Chytíme spolu zákazníky za srdce.

Jsem Honza, fotograf. Mám radost pokaždé, když narazím na poctivý produkt nebo skvělou službu. A neskutečně mě naplňuje, když se mohu o tuhle radost a příběh podělit ve fotkách.

Věrně zachytím váš tým, produkt, jeho přednosti a nebo atmosféru vašeho podniku. Jednoduše ukážu lidem věrně vaši práci v tom nejlepším světle. Tak, aby z fotek ucítili, jaké je stát se vaším zákazníkem.

Jsem tu pro vás a rád se stanu vaším parťákem s foťákem.

Co budeme fotit?

Fotím produktové fotografie, s jednoduchým pozadím nebo aranžováním, fotky na sociální sítě nebo třeba fotografie jídla v bistru, restauraci nebo kavárně. Ale ujídám jen, když je to dovoleno. Opravdu!

Dále fotím také lifestyle fotografie, které působí spíše jako přirozené momentky ze života. S vaším produktem v hlavní roli. Není mi cizí ani business portrét a nebo fotky zachycující váš tým. A rád zachytím i prostředí vaší firmy a nebo podniku. Nejlepší je napsat a domluvíme se! 🙂

Zakládám si na komunikaci

Komunikace je prostě základ. Nedovolím, aby vám unikla jediná důležitá informace nebo abyste nebyli v obraze. Od začátku do pomyslného konce.

Vyzkoušel jsem si práci v marketingu

Díky tomu vám snáz porozumím. A také vím, že produktová fotografie není jen hezkým obrázkem, ale především musí zaujmout cílového diváka, předat ty správné emoce a prodat to nejlepší z vašeho produktu i služby.

Přizpůsobím se vaší značce

Maximálně se snažím, aby výsledné fotografie vystihovaly vaši značku a zároveň vytvořily spojení s cílovým zákazníkem. A aby z nich vyzařovaly emoce spojené s vaším produktem či službou.

Kam všude dojedu?

Doma jsem sice v v Olomouci, ale dojedu za vámi třeba i do Brna a okolí, do Znojma a nebo třeba na Vysočinu. Ostatně to jsou místa mně dost blízká a já miluju, když můžu sednout za volant a uhánět krajinou. Vlastně mi připadá, že ono z Olomouce je to všude po Moravě kousek.

Hoří to? Potřebujete rychle fotky a včera bylo pozdě?

Klidně mi hned napište! Pokud budu mít volné ruce, udělám vše pro to, abych vám pomohl. Když je to akutní, tak vám klíčové fotky upravím a předám do pár hodin, nebo třeba skoro na místě. Podle možností a náročnosti. Kryju vám záda! 🙂

Rád vás poznám.

Škrtněte ze seznamu starostí „sehnat fotografa“ a napište si o fotky, které odvypráví váš příběh.

Fotím svatby, lásku, portréty (i v páru!), veselky a také produktové fotografie. Rád se postarám také o vaše vzpomínky. Tak mi napište, jsem jedno oko!

Nevíte, co napsat?

Začněte třeba tím, jaký máte den. A připojte něco o tom, co vás na focení zajímá, nebo s čím si nejste jistí.

    Jan Mrázek - Váš fotograf z Moravy