fbpx
Přeskočit na obsah

Mám vše k nahrávání podcastu. Tobě zbývá pozvat hosta.

Mobilní podcastové studio z Olomouce. Vybavil jsem se na nahrávání podcastu a byla by škoda si to nechávat jen pro sebe. 🙂

Pomůžu ti dostat tvůj podcast do uší posluchačů!


Co pro tebe mohu u/dělat?

Máš myšlenku na podcast, ale potřebuješ pomoc s nahráváním?
Stačí napsat! Od prvního dílu tě dělí jen zpráva.

Audio produkce

Přijedu za tebou se vším potřebným ke kvalitnímu nahrávání hlasu. Nahraju tvůj podcast do několika zvukových stop a na místě vše pečlivě zazálohuji. Mikrofony jsou kvalitní, pro každého hosta a jsou blízko, takže na akustice místnosti příliš nezáleží – stačí, když v místnosti nebude sbíječka, bagr nebo šalina.

Video produkce

Chceš zajistit video? Super, tak přivezu i věci k natáčení a uděláme videozáznam podcastu. A pokud bys chtěl(a), aby to bylo pro oko zajímavější, nebo je u tebe málo světla, celou scénu dosvítíme. Ať je už na první pohled vidět, že tvůj podcast má úroveň!

Postprodukce

Zvládnu dát audiu rozhlasovej šmrnc, všechny záznamy a stopy sesynchronizovat, doladit video a poslat ti kvalitní hotový audio či video soubor, který můžeš jednoduše poslat na všechny své platformy. A jestli nejseš technický typ, pomůžu ti i s tím publikováním.

Jsem Honza. Tvůrce z Moravy.

Rád poznávám další tvůrce, skvělé lidi, jejich tvorbu a projekty a příběhy za tím vším. A kromě focení je to další věc, která mě šíleně baví! Taková moje srdcovka. Kdo by to nemiloval?!

Možná právě proto se tak těším, až mi napíšete o vašem podcastu!

A taky miluju… no, to si přečtěte dále. 🙂

Můj podcast – o srdcovkách

Podcasty tvořím i ve svém volném čase. Jednoduše rád poznávám zajímavé lidi a sdílím zajímavé věci. Podcast aktuálně přednatáčím, ale pokud tě zajímá – budu moc rád, když budeš sledovat můj instagram věnovaný srdcovkám.


Tak co? Už máš nápad, hosta, myšlenku, vizi… ?

Skvělé, nemůžu se dočkat!

Pokud cítíš, že je to „match“, rád se postarám také o tvůj podcast. Tak mi napiš, jsem jedno ucho!

Nevíte, co napsat?

Začněte třeba tím, jaký máte den. A připojte něco o tom, co vás zajímá, nebo s čím si nejste jistí. Nebo popište svůj projekt! 🙂


    *Osobní údaje jsou zpracovány pouze za účelem odeslání zprávy z formuláře a nejsou ukládány.

    Jan Mrázek - Váš fotograf z Moravy