fbpx
Přeskočit na obsah

Postarám se o vaše vzpomínky

Můžete jednou dětem a vnoučatům vyprávět o tom, jak probíhal váš svatební den. Nebo jim ukažte fotky, které je do něj vtáhnou.

Jsem Honza, svatební fotograf z Moravy

Fotografie. Zachycený malý okamžik našeho života. Taková drobnost, která zároveň nese tolik – vždyť právě fotografie jsou to, co si předávají generace. Právě fotografie nás vtáhnou zpět do všech těch významných okamžiků našeho života. A dovolí nám tyto okamžiky znovu prožívat.

Dovolte mi zachytit atmosféru a emoce vašeho dne. Tak, aby fotky i po letech vyprávěly za vás.

Jsem tu pro vás. Přátelský přístup.

Mám rád opravdové a upřímné vztahy. Když budete chtít, budu váš kamarád s foťákem. A také nedovolím, aby vám unikla jediná důležitá informace nebo abyste nebyli v obraze. Od začátku do předání fotek.

Žádné příliš promyšlené balíčky

Nafotím vše, na čem se domluvíme a budu s vámi tolik času, kolik bude potřeba. Pošlu vám upravené všechny snímky, které budou dávat smysl – přeci vám neodevzdám jen zlomek vašich vzpomínek.

Nebudu vás strojeně pózovat

Budu vás maximálně jemně vést – třeba abyste v obličeji neměli stín, ale stále jste na fotkách byli opravdu vy. Nepřirozené pózování ale necháme pro jistotu doma. Místo toho raději zachytím vaši lásku tak, jak je. Vás, sami sebou.

Kam všude dojedu?

Doma jsem sice v v Olomouci, ale dojedu za vámi třeba i do Brna a okolí, do Znojma a nebo třeba na Vysočinu. Ostatně to jsou místa mně dost blízká a já miluju, když můžu sednout za volant a uhánět krajinou. Vlastně mi připadá, že ono z Olomouce je to všude kousek.

Že se ještě neznáme?

Hned to napravím! Jak už asi víte, říkají mi Honza. Více si o tom kdo jsem si přečtete tady. Ale ve zkratce –⁠ mám rád čokodortíky, výlety po přírodě, dobrou hudbu a svojí Káťu. ♥️
A co máte rádi vy?

Rád vás poznám.

Škrtněte ze seznamu starostí „sehnat fotografa“ a napište si o fotky, které odvypráví váš příběh.

Fotím svatby, lásku, portréty (i v páru!), veselky a také produktové fotografie. Rád se postarám také o vaše vzpomínky. Tak mi napište, jsem jedno oko!

Nevíte, co napsat?

Začněte třeba tím, jaký máte den. A připojte něco o tom, co vás na focení zajímá, nebo s čím si nejste jistí.

    *Osobní údaje jsou zpracovány pouze za účelem odeslání zprávy z formuláře a nejsou ukládány.

    Kdy je nejlepší si napsat o termín?

    Určitě co nejdříve. Budete tak mít největší šanci, že budu mít zrovna váš termín volný. Ale napište mi klidně i pokud máte svatbu třeba za týden a z jakéhokoli důvodu nemáte fotografa. Je možné, že budu mít volný termín, nebo že třeba termín někdo zrušil a nebo skvělého kolegu/kolegyni k doporučení. 🙂

    Jan Mrázek - Váš fotograf z Moravy